Terárium s rastlinami ako ozdobu – anews24.org

Terárium s rastlinami ako ozdobu


terárium sklenené centrum tabuľka palisander box

Ak ste zvedaví, ako obsadiť stred stola, nehľadajte nič iné. Samozrejme, existuje niekoľko spôsobov, ako ísť, ale s našim riešením, budete mať na svojom stole estetický objekt, ktorý sa budete cítiť bližšie k prírode, a že je nažive.


Stôl terária centrum vám prináša bližšie k prírode

terárium stred tabuľky peny pobočnom závode

A čo viac, aby sa terárium Nie je to veľká výzva k svojim schopnostiam, a nebude très_s drahé. Budete potrebovať terária drveného bridlice, zeminy, a niektoré sukulenty či kaktusy podľa vlastného výberu.

Je to jednoduché urobiť!

terárium centrum sukulentná rastlina box stolík

Máte možnosť utvárať terárium. Niektorí dávajú prednosť hlbší formu, iní plochejšie. K dispozícii sú tiež veľmi jemné kovové podpery pre sklenené časti, kované železné iný typ kovu alebo dreva.

Návod pre terária - stred tabuľky

terárium stred tabuľky tutorial šedej bridlice krajiny závod

Najprv pridať bridlice váhy v nádobe, potom na zemi. Všetko, čo sa musí stať na maximálne 5 cm od vrcholu. Potom najprv umiestniť väčšie rastliny, po naplnení tých menších rozmerov. Takže môžete pokryť celý povrch s rastlinami. Poznámka k podkladu - nepoužívajte drevo kôry kusy, pretože to podporuje hnilobu, a to ohrozí vám šťavnatejšie. Ak sa rozhodnete pre kaktusy, tento problém nevzniká. Pokiaľ máte šťavnaté, najlepšie pôda by obsahovala veľké percento piesku, aby bol zaistený optimálny odvodnenie a prevenciu chorôb vyššie - vyššie.

Majú dve substrátu vrstvy pre vypustenie

terárium stred tabuľky tutorial zelená plantáž

Celkovo možno povedať, terárium je vynaliezavý spôsob, ako obsadiť svoj stolný vrchol, krky mať takmer mini - šikovný záhradu kedykoľvek. Ak dáte kvety by mali byť vymenené, a meranie s chladičom. Ďalšou možnosťou sú sušené kvety alebo ovocie dojednania.

Ide to k akváriu

Tabuľka guľa akvarijné piesok rastliny terária centrum

Terária so žltým machom a plesní

terárium sklenený stôl centrum Žltá huba rastlinaLike this post? Please share to your friends: