Bamboo Deco: 40 nápady na záhradu zdobí bambusu – anews24.org

Bamboo Deco: 40 nápady na záhradu zdobí bambusu

bambus terasa deco deco idea

Nezáleží na tom, či sa jedná o bambusy, bambusového nábytku alebo dekoratívnych kusov v bambusu, bambus Deco pomôžu vytvoriť príjemnú atmosféru a uvoľnenejší vo vašej záhrade alebo vonkajší priestor.


Vzhľadom k tomu, bambus je nielen pekné na pohľad, ale to je tiež považovaný za trvalo udržateľný a šetrný k životnému prostrediu materiál. Bambus je trvalka, ktorá môže prežiť vo veľmi ťažkých podmienkach, ako je vlhkosť, teplo či chlad. V tomto článku sme vám nejaké nápady, ako používať Deco bambus vo svojej záhrade alebo vonkajší priestor.

Bambusu dekor v modernom záhrade

bambusu dekor moderný záhradný idea

Bamboo Garden

Môžete ľahko premeniť vašu záhradu alebo dvorček do relaxačný priestor výsadbou bambus v rohu. Existuje asi 1000 rôznych druhov bambusu z čoho vyberať a môžete si vybrať z dobre tie, ktoré nesú väčšinu svojho klímy. Potom si môžete vyzdobiť svoj bambusovú záhradu s krásnu drevenú lavicu alebo stoličku a so záhradnou fontány alebo iné vodné prvok zvýrazniť krásu tejto rastliny. Ďalšou možnosťou je zasadiť bambus pozdĺž záhradného plota vytvoriť dekoratívne stenu ako alternatíva k tradičným kvetín či rastlín.

Pôvodný záhrada dekorácie s bambusombambus záhrada dekor drevené schodisko

Bambusové rastliny

Bambusové rastliny v črepníkoch alebo kontajneroch môžu nasledovať najlepšie s vašej záhrade dekor? Ich trochu viac, že ​​môžu byť presunuté a ľahko prepravovať. Vyberte si štýlové hrnca a umiestnite ich okolo verandu alebo terasu k vytvoreniu zelene. Ozdobte svoj zovňajšok s bambusovými rastlín je perfektný spôsob, ako mať malú mestskú záhradu zelene. Môžete tiež použiť zariadenie k rámu svojej záhradné cesty alebo zadania.

Deco bambusové vodné záhrada rybník

Ako úspešné pestovanie bambusu?

Bambus je veľmi odolný. Existuje mnoho rôznych druhov bambusu. Väčšina bambusové odrody, ako je čerstvé pôdy a odvodnené Terra. Vo svojom prirodzenom prostredí, bambus bývanie v tropickom podnebí subtropickej alebo mierne. Rast bambus je veľmi rýchly. Rastie tým podzemok - podzemné stonka. Je to cez to, že korene rastú bambusu. Korene stopové sám pod povrchom zeme, a preto je odolnosť bambusové formulára. Jeho korene sú naozaj veľmi opevnené a dokonca schopný tlačiť na stenu! Prvým nevyhnutným krokom pre úspešné pestovanie je výber odroda, ktorá bude vyhovovať najlepšie na podmienky vo vašej oblasti a oblasti. Bamboo zrelosti vo štyri až päť rokov.

Vonkajšie dekorácie s bambusom pre twistDeco idea bambus záhrada mimo pôvodnej výzdoby

bambus nábytok

Ak hľadáte pre šetrné k životnému prostrediu za poskytnutie vaše vonkajší priestor, verandu, terasu alebo záhradu, bambusový nábytok je ideálnou voľbou pre vás. Vyberte si stoly, stoličky, kreslá, hojdačky alebo bambusu hojdacia sieť vyrobenú z masívneho bambusu - prírodný materiál, ktorý neprispieva k odlesňovaniu. Použiť farebné a moderný vankúše dokončiť vzhľad a aby vaša záhrada pohodlnejšie. Bamboo nábytok je obzvlášť dobre zapadá do etnického či exotické dekor trend vo vonkajšom prevedení. Bambus nábytok má veľmi zaujímavý vzhľad jedinečného. Tiež ako rastliny, bambus nábytok je veľmi trvanlivé a prakticky nerozbitné. Jeden z jeho veľkou výhodou je, že je tiež veľmi ľahká.

Bamboo nábytok je tiež široko použité v interiéri. Stáva sa stoličky, rám postele, stôl, lavice a mnoho ďalších. Bamboo kombinuje estetické kvality a vynikajúce praxe. Jeho vlastnosti sú veľmi podobné tým z dreva, s tým rozdielom, že bambus je tráva. Je súčasťou rodiny trávy, ktorý je tiež v ovos, pšenica, kukurica, raž a jačmeň.

Krásna záhrada bambusDeco idea bambus záhrada bambus

bambusové príslušenstvo

Okrem toho by bambusy a nábytku, môžete tiež nájsť malý spôsob, ako začleniť bambus do vášho interiéru. Napríklad bambusové zvonkohry, ktoré tvoria príjemný zvuk, keď tam je malý vietor. Dať ich na stromy v záhrade alebo na počítači so systémom Windows. Môžete si tiež vytvoriť meditačné kútik s bambusové lavici umiestnený v pokojnom kúte záhrady, na základe svojho obľúbeného stromu mu medzi svojimi kvetmi. Bambusové vázy plnené čerstvými kvetmi v pestrých farbách sú tiež skvelý spôsob, ako vyzdobiť svoj vonkajší priestor. Bambusové koše sú všade a umožňujú dekoráciu a uložiť viac objektov.

Deco idea bambus letná záhradkaDeco tabuľka bambus záhrada črepníkové rastliny

Bambus je univerzálne zariadenie. Po tisíce rokov, sa používa v potravinárstve, ale aj pri výrobe vysoko kvalitného papiera a textílií. Existuje aj niekoľko kozmetické výrobky obsahujúce bambus. Táto rastlina je tiež hlavné jedlo z pandy!

Deco Bamboo TerraceDeco rastlín bambus paluba idea

Bamboo je vždy prítomný v navrhovaní záhrad či japonského Zen štýlu. Vedeli ste, že najväčší bambusové plantáže v Číne a Indii? V skutočnosti, bambus je prirodzene vyskytuje v Ázii, Afrike, Južnej Amerike, Severnej Amerike a Austrálii z Európy a Antarktídy. Tu je dôvod, prečo sme v Európe, musíme zasadiť my sami!

Záhradný plot bambusu konštrukcie

Deco Design bambus plot záhrady

Na tom nie je nič prirodzenejšie a jednoduché ako inštalácia bambusové záhradný plot. Jedná sa o najrýchlejší spôsob, ako skryť, zatiaľ čo zostane v prirodzenej. Je tiež možné vytvoriť záhradný plot s bambusom, ale to bude trvať nejaký čas. Zo všetkých druhov, ktoré tvoria záhradné ploty, bambus je jedným z rýchlo rastúcich drevín. Zvolená rozmanitosť závisí na vašich prianí a vplyvu, ktorý hľadáte. záhradný plot bol inštalovaný v neskorom lete.

Záhrada s fontánou a bambusu

bambusu dekor fontána záhrada

Pokiaľ ide o jej symbolickú Feng Shui bambus je spojená s priateľstvo, mladosti a plodnosti. To je tiež považované radosť nosič. V kaligrafiu, umelci používať iba bambusové listy. Bamboo hrá dôležitú úlohu v kultúrnom a spoločenskom rozvoji Japonska.

Vonkajšia časť zdobí bambusu

bambusu dekor vonkajší priestor

Trvanlivý, flexibilný, krásne a chutné: zoznam estetické a praktické bambusu je nekonečný. Vďaka svojej univerzálnosti, bambus sa používa po stáročia. Aktívne sa zúčastnilo a prispelo k rozvoju spoločnosti v Japonsku a Číne. Pozvať bambus vo svojej záhrade pozýva histórii. To tiež vyzvať šťastie a prosperitu! Takže choďte do toho. Tu sú niektoré viac ako 40 zaujímavých a originálnych nápadov pre bambusovú výzdobu vašej záhrady alebo vonkajší priestor:

bambus plot

bambus záhrada deco dizajnu

Garden zdobí bambusu

bambus záhrada dekor idea

záhradné dekorácie nápad s bambusovým plotom

bambus plot záhrady dekor

Bamboo Garden Accessory

príslušenstvo bambus záhrada

Bamboo Garden cesty

aleje bambus záhradná architektúra

Svietniky vonkajšie bambus

svietniky Bamboo Garden myšlienku

Moderné kreslo bambusu

Dlhá bambusová záhradné stoličky

zen záhrada s bambusovými oplotenie

Bamboo záhradný plot Myšlienka

Moderný dekor s bambusovými rastlín

bambus plot záhradná architektúra

Uzavretie zaujímavo riešený Bamboo

Bamboo záhradný plot Myšlienka

Zen-inšpiroval vodné záhrada

deco moderné bambus záhrada

deco moderné bambus terasa

deco zaujímavé bambus záhrada

deco terasa bambus dizajnu

deco bambus vonkajšia sprcha

esapce mimo moderným dizajnom

Moderné bambusu vonkajší priestor

idee deco vonkajší priestor

deco exteriéru bambusu myšlienku

Myšlienka vonkajšie deco bambus

deco bambus záhrada idea

bambus záhradné dekorácie nápad

Bamboo Garden nápadom

Pôvodný idea deco záhradné

Myšlienka bambusové záhradné rastliny

bambusové vodné záhrada deco

deco bambus kameň záhradné

Zen záhradná architektúra bambus plot

Moderné bambusové záhradné dekorácie

Zen bambus deco záhradné

Bamboo Garden dizajn nábytku

outdoor bambus záhradný nábytok

malá záhrada bambus deco

malá záhrada deco bambus

bambusové rastliny záhrada idea

konštrukcia bambus hrnca rastlina

deco bambus vonkajšia terasaLike this post? Please share to your friends: