Ako zostaviť miniatúrne záhradu – anews24.org

Ako zostaviť miniatúrne záhradu

miniatúrne záhrada idea

Ak chcete mať krásne miniatúrne záhradné interiér, vybrať vhodné druhy s nízkym rastom a mladých rastlín môžete spomaliť rast.


Mladé rastliny môžu ozdobiť vnútorné miniatúrne záhradu na chvíľu, ale keď vyrastú, treba zasadiť do iného záhrade. Rastliny by mali byť vybrané tak, aby prospech z osvetlenia, zavlažovania a rovnomerné teplotný režim.

Miniatúrne záhrady v starom kufri a hrnce

miniatúrne záhradné kvetináče keramické nápadom

Potom musíme zabezpečiť, aby úroveň a druh rastlín zodpovedala veľkosti kontajnera. Snažte sa mať celý rad vysokých rastlín, rôzne, pokiaľ ide o tvar a štruktúru listov, ale dávajte pozor na farebné kombinácie rastlín.

Malá záhrada s rastlinami a figúrkyminiatúrne záhrada idea vyvinúť zdobiť

Musíme nastaviť výšku kompozície. Dávajte pozor, aby ste si vybrať príliš rozvetvené rastliny. Vo väčšine prostriedkoch je celkový dojem vyvolaný rastliny je v strednodobom horizonte.

Krásna dekorácia pre malé záhradyminiatúrne záhrada idea vyvinúť zdobiť
Ak si nechcete používať farebné rastliny, môžete si vybrať okrasné lesklé listy. Pamätať viniča, ktoré sú potrebné a zmierni ostré línie kontajnera. V prípade, že korene nie sú dosiahnuté vôbec, a nebude zvýšená časť dôvodu. Spomaliť rast rastlín by ste mali zasadiť do krabice z nerezovej ocele. Týmto spôsobom, korene nemôžu šíriť do pôdy.

Malá záhrada so záhradným nábytkom v bielej farbe

miniatúrne záhradné dekorácie nápad kvety hrnca rastliny

Zvoľte zariadenie pre aranžovanie kvetov pre vnútorné miniatúrne záhrade nie je ťažké. Môžete použiť opierku, Dracaena, Cordyline, fikus a filodendron. Na tento účel príslušné okrasné rastliny s listom zariadené vo svetlých farbách, ako je brečtan a begónie. Sukulenty sú ideálne pre vnútorné miniatúrne záhrade taky. Kry môžu byť taktiež použité. Môžete zahrnúť kaktusy a robiť špeciálne miniatúrne záhradu vnútri kaktus!

miniatúrne záhrada v kvetináčiminiatúrne záhradné kvetináč zdobenie nápad kamene

Či už vo vnútri alebo mimo, s trochou fantázie môžete vytvoriť miniatúrne záhradné sen. Tak nájdeme vnútri terária záhrade v mini verzii. To si vyžaduje výberu vhodného kontajnera, zvyčajne sklo. Potom sa slabo znečistené potrebu ozdobiť niektoré štrk pre odvodnenie. Nakoniec zvoľte malé rastliny, ktoré sú kompatibilné ako s výhodou znesiteľné vlhkosť.

ozdobousukulentné rastliny záhradné kvety

Má to všetko to šťastie, že majú predzáhradku a veľkú terasu. To je dôvod, prečo musíme priviesť do záhrady k nám. Miniatúrny záhrada je ideálnym riešením pre malé mestské priestory. Mať malú záhradu má praktickú stránku. Dodáva viac sviežosť do vášho priestoru a je prirodzenou súčasťou výzdoby, ktoré všetci potrebujeme.

Loď v tvare záhradné

mini šťavnaté záhradné dekorácie

Môžete si kúpiť v obchode všetky potrebné prvky, ktoré sú k vytvoreniu terária alebo dokonalú miniatúrne záhradu. Ale môžete si tiež urobiť sami výberom položky obnoviť kontajnery.

Garden v kufriPôvodný mini kufor záhradné kvetináče

Ak zvolíte kontajner, ktorý budete používať pre svoj mini záhrade budete musieť vziať do úvahy vlastnosti rastlín. Niektoré rastliny radšej svetlo a vzduch poter, zatiaľ čo iní môžu žiť veľmi dobre v tme.

miniatúrne dekorácie

mini záhradné kvetináče

Otázkou kontajner, môžete sa rozhodnúť pre hrnce, prepraviek, akvárií, poháre a poháre, ale aj kusy dreva. Tie bude vaša malá záhrada rajom vďaka svojmu prirodzenému vzhľadu a štruktúry.

malá záhradka

mini drevené záhradné rastliny

Akonáhle vaše Špeciálne vybrané kusy, môžete pridať dekoratívne prvky do svojho miniatúrne záhradu. Preferujú prírodné ozdoby, ako je drevo a kameň. Ale nie príliš veľa, ako vaše rastliny potrebujú mať vzduch a priestor.

Záhrada s malým nábytkom

drevené dekorácie záhradné kvetináče

Údržba pre miniatúrne záhrady je celkom jednoduché. Postupom času budete väčšinou starať o to. V konvenčných elektrární, proste posypeme 1 až 2 krát týždenne, alebo kontrolou, ako sú suché. Nepridávajte príliš veľa vody sa neutopil.

Miniatúrne záhradka môže prebiehať v drevenej debne

miniatúrne záhradné box drevená figúrka

Ak ste vytvorili uzavretú terárium, potom to takmer nemusí byť napojená. Uzavreté rastliny nepotrebujú príliš veľa vzduchu alebo vody. Je zrejmé, buďte opatrní, keď sa rozhodnete, a spýtajte sa svojho kvetinárstvo.

Rôzne druhy kaktusov pre vašu záhradu

záhrada Malý kaktus

Ak váš miniatúrne záhrada je navrhnutý tak, aby skrášliť svoj vonkajší priestor, potom nájsť pokojné miesto, ktoré zvýraznia vašu záhradku. Ak by nevýhody máte v pláne starostlivosti o vnútro vášho domova, vybrať škvrna. Rastliny ako prirodzené svetlo. Ideálne miesto by ho umiestniť v blízkosti okna smerujúce na sever. Je dôležité, že nebude dať ich priamo pod tapants slnečnom svetle, pretože potom vaše kvety môžu slabnúť.

Fikus bonsai ideálny pre záhradu

fikus bonsai záhradka

Pravdepodobne ste premýšľal, ktoré rastliny môžu naplniť takú miniatúrne záhrada. Existuje veľká rozmanitosť a najlepšie by bolo, opýtajte sa svojho kvetinárstvo. Avšak, medzi miniatúrnymi rastlinami prirodzene vyskytuje bonsaje, mini kaktusy a Cape egreše.

Záhradu s kvetinami a sukulenty

miniatúrne záhradné kvety sukulenty

Filodendron, ideálne zariadenie pre záhradu

filodendron miniatúrne záhradné

miniatúrne skalné záhradné rastliny

miniatúrne záhrada Ivy

miniatúrne záhradné sukulentné kaktus rastliny

záhradné sukulenty odlišný

miniatúrne záhradné rastliny figúrky

miniatúrne záhradka figúrka štylizované

miniatúrne závesné záhradné

Zelená miniatúrne záhradnéLike this post? Please share to your friends: