Závesný lampa, ktorá vytvára podvodný svet obývaný medúzy – anews24.org

Závesný lampa, ktorá vytvára podvodný svet obývaný medúzy

Séria medusae neobvyklé lampy

Áno, čítate správne: medúzy! Tento rad závesných svietidiel je úplne senzačné, nezdá sa vám? Niet divu, že kolekcia sa nazýva medusae a každá lampa má grécky názov koreňového zodpovedajúce druhu medúzy v pochybnosť.


Kto vedel, že jedného dňa, medúzy bude inšpirovať k vytvoreniu závesné svietidlo ? Zatiaľ sa jedná o jemné a nádherné lustre.

jemná závesná lampa s názvom Ophelia

Pôvodný svietidlo Ophelia

Táto chápadlá a úponky tieto - čo elegancie a čo realizmus! Roxy Russel Design určite nastaviť latku vysoko vytvorením takýchto tak prekvapivé a neobvyklé lampy. Kolektívne alebo jednotlivo, každá závesná lampa môže rýchlo stať stredobodom pozornosti v každej miestnosti. Nie je potrebné pre ďalší kus, tieto žiarovky rovno zo sveta Dale zavítať do Chihuly sklársky výtvarník bude robiť za všetkých okolností.

prekvapujúce a elegantný luster s riasením

lampa výstredné odpruženie

Vyrobené z hliníka potiahnutého biely prášok a skončil s polyesterovou živicou, tieto časti sú rafinované zmes medzi sochy a stĺpu verejného osvetlenia. Medusa je titulná hra, ktorá dala svoje meno do zbierky, ale aj ten, ktorý nesie najväčšiu podobnosť s medúzy. závesné svietidlo budia dojem plávajúce vo vode s gráciou a ľahkosťou - čo je to úspech!

rafinovaný a zaujímavé svietidlo Medusa

Medusa fantasiste závesné svietidlo

Ofélia medzitým je kývnutie na Shakespeara. Svietidlo sa podobá tanečné žena, baletka skrúti jemne. Hydra je zase druh medúz, ale had s mnohými hlavami v gréckej mytológii. Rozpráva príbeh o druhej, strážca pekla, a ak sa nemýlim, bol zabitý Hercules.

nádherná lampa Hydra-like tulipán

vynikajúce lámp Hydra

Polyp - za závesné svietidlo s viacerými volániky - vyzdvihuje mimoriadne zložité rezacie techniku, ktorá dáva lampe takmer viktoriánskou stranu. Kľukatý formy polypu dať život do podlahy a miestnosť je k dispozícii v dvoch veľkostiach.

kolekcia osvetlenie extravagantné medusae

kolekcia lampy inšpirovaný suspenzie meduses

Všetky lampy použiť bežné žiarovky na štandardné napätie - malý detail, ktorý robí veci jednoduchšie, keď príde čas vymeniť žiarovku. Medusae séria ísť príkladom v oblasti techniky a funkcie. Transformovať do každej miestnosti v dome na podvodný svet a upokojujúce. Oni by báječné, visiace nad bare rybej reštaurácii, napríklad?

Chápadlá a úponky neobvyklé lampa Polyp

Roxy Russel dizajn lámp polyp

nádherné lampy Collection Roxy Russel dizajn

Séria medusae neobvyklé lampyLike this post? Please share to your friends: