Steampunk- manželství ponořit do viktoriánské éry – anews24.org

Steampunk- manželství ponořit do viktoriánské éry

Steampunk svatební idea-deco-hat-retro

Mají konkrétní téma svatba se stává stále rozšířenějším. Ze země svatba, zchátralého elegantní svatbu - existují ve všech žánrech. steampunk svatební Viktoriánský styl je velmi originální a dnes získává na popularitě, s jedinečnou výzdobou a narkotik detailů.


Steampunk styl je spojen s viktoriánské éry a je známý pro své vintage design smíchané s sci-fi. Tento neobvyklý motiv zpříma na rozdíl od jiných typů manželství a je radost se ponořit do světa Julese Verna.

ubrusy, zve pokryté-futuristický

Steampunk svatba je spojena s mechanickými díly, brýlí, retro klobouky a vše, co souvisí s průmyslovou revolucí. Obvykle jsme se zaměřili na retro pocit, elegantní a romantické ve verneovce. Pokud máte rádi svou práci, pak nebudete litovat výběru této svatební téma.

jízda na vozíku retro-manželství

Takže kde začít? Je zřejmé, že musíme zvolit místo. V souladu s viktoriánské ducha, že by bylo ideální, pokud máte příjem v závodě zůstat v průmyslovém stylu nebo v hradní romantiky. Chcete-li být jednodušší, ale stále v tématu Steampunk a ročníku, můžete si také objednat na stodolu.

Pozvánka retro-Victorian

Pozvánky jsou nedílnou součástí každé svatby. Jedná se o první vzhled hosty o vaší svatbě, a to je také vaše osobní reflexe. Pozvánku lze provést jednoduše ve vintage stylu a samozřejmě vám říci, jak Romantický příběh z minulosti.

Co deco Steampunk vybrat na svatbu?

Bezpečnostní poklad-deco-table

Za prvé, dát čest retro objektů, které můžete snadno najít v obchodech se starožitnostmi, nebo si můžete strčit kolem suterénu svých prarodičů. Pro vaše nádobí, vybrat nádobí křišťálové lustry a velké měděné světla. Uvědomte si, že měď je přítomen v deco Steampunk. Si můžete přizpůsobit starožitností svého vkusu a přidat gotický poznámky přinést barvu na váš příjem.

deco-svatební-table-ball

Dalším často se vyskytující prvek v svatebních obřadů Steampunk je balón, který je jedním z nejznámějších románů době Jules Verne: pět týdnů v balónu.

Deco-idea-ozdoby-brac

Toto literární styl vám ponechává široký výběr zdobení místo a bavit, protože je to opravdu pěkné vybrat každý objekt a najít to správné místo pro jeho umístění. Pro výzdobu obřadu při pohledu malých skleněných lahviček, hodinky, starých spotřebičů, klíč, svíčky a vše, co souvisí s tématem. Vědí, že jsou preferovány měď a křišťál a nezapomeňte přidat trochu sladkost s květinami.

Jules Verne-zásilka Montee

A co dort? Chcete-li zůstat v tématu, věřit profesionální, protože každý detail je důležitý a věřte, že existuje mnoho. Raději vždy na ročník a viktoriánské rysy, nebo jednoduše vybrat dort pro Julese Verna.

Svatební-Victorian-Jules-Vernes

Co se držel zvolit šťastný pár na svatební Steampunk?

Zde přichází zábavná část, a to nejen pro manželský budoucnosti, ale také pro hosty. Doporučujeme, abyste se zaměřují na oblečení z viktoriánské éry. Pro nevěstu - hezkou korzet krajky šaty, opatřené jolie Violette retro. A pro pána, sedací souprava, s hezkou mašlí. Vše doplněno cylindr.

retro-Victorian-vlasy-žena

Pokud jde o Steampunk účes nevěsty, hezkou drdolu nebo uvolněné a vlnitými vlasy půjde velmi dobře s oblečení. V každém případě, nezanedbávat květiny a vlasové doplňky.Like this post? Please share to your friends: