Terárium s rostlinami jako ozdobu – anews24.org

Terárium s rostlinami jako ozdobu

terárium skleněné centrum tabulka palisandr box

Pokud jste zvědaví, jak obsadit střed stolu, nehledejte nic jiného. Samozřejmě, existuje několik způsobů, jak jít, ale s naším řešením, budete mít na svém stole estetický objekt, který se budete cítit blíž k přírodě, a že je naživu.


Stůl terária centrum vám přináší blíže k přírodě

terárium střed tabulky pěny pobočném závodě

A co víc, aby se terárium Není to velká výzva ke svým schopnostem, a nebude très_s drahé. Budete potřebovat terária drceného břidlice, zeminy, a některé sukulenty či kaktusy dle vlastního výběru.

Je to jednoduché udělat!

terárium centrum sukulentní rostlina box stolek

Máte možnost utvářet terárium. Někteří dávají přednost hlubší formu, jiní plošší. K dispozici jsou také velmi jemné kovové podpěry pro skleněné části, kované železné jiný typ kovu nebo dřeva.

Návod pro terária - střed tabulky

terárium střed tabulky tutorial šedé břidlice země závod

Nejprve přidat břidlice váhy v nádobě, pak na zemi. Všechno, co se musí stát na maximálně 5 cm od vrcholu. Poté nejprve umístit větší rostliny, po naplnění těch menších rozměrů. Takže můžete pokrýt celý povrch s rostlinami. Poznámka k podkladu - nepoužívejte dřevo kůry kusy, protože to podporuje hnilobu, a to ohrozí vám šťavnatější. Pokud se rozhodnete pro kaktusy, tento problém nevzniká. Pokud máte šťavnaté, nejlepší půda by obsahovala velké procento písku, aby byl zajištěn optimální odvodnění a prevenci nemocí výše - výše.

Mají dvě substrátu vrstvy pro vypuštění

terárium střed tabulky tutorial zelená plantáž

Celkově lze říci, terárium je vynalézavý způsob, jak obsadit svůj stolní vrchol, krky mít téměř mini - šikovný zahradu kdykoliv. Pokud dáte květiny by měly být vyměněny, a měření s chladičem. Další možností jsou sušené květiny nebo ovoce ujednání.

Jde to k akváriu

Tabulka koule akvarijní písek rostliny terária centrum

Terária se žlutým mechem a plísní

terárium skleněný stůl centrum Žlutá houba rostlinaLike this post? Please share to your friends: