Halloween dekorace levné: Úspěšné slavnostní výzdoba, aniž by nutně porušení banky – anews24.org

Halloween dekorace levné: Úspěšné slavnostní výzdoba, aniž by nutně porušení banky

Deco halloween dýně levné-řádky

Ah! Halloween se blíží! Proto navrhujeme, aby jí několik myšlenek na Halloween výzdoba levné vidět! Uvidíte, že budeme hrát s dýní v tomto roce.


Připravte dýně bere práci a úsilí, ale ušetří vám s největší pravděpodobností budete trávit tak jako tak na cukroví a sladkosti.

Halloween dekorace z levný plast a papír

Je velmi snadné vyrobit duchy a přízraky z vody nebo mléka láhve (nebo jiné tekutiny), ale to půjde v supermarketech najít velké láhve, aby co nejvíce působivé spektra. Budete čerpat později oči a ústa dělá špinavou dolu umístí žárovek a vaši duchové budou mít v životě. Můžete si také myslet na nákup bílého papíru stínidlem z IKEA, barvy na oranžovou a kreslit své trojúhelníkové oči a ústa pastilky, aby se papírové dýně, symbol Halloweenu. Jako pravém světle, můžete se obrátit jim žárovky, které se připojí. Ve skutečnosti to bude začít s elektrickým systémem, který vám bude sloužit později založený dekorativní rostlina!

Deco halloween levné láhve spektra osvětlené dýně

Pokud máte terasu, terasu nebo dům se zahradou, můžete zasadit okruh případných hole s většími konci v trávníku a zakrýt s bílými listy, na kterých jste čerpaných dříve kruhy pro oči a ústa. Takže jste vytvořili tanec duchů!

Deco halloween levné taneční spektra

Halloween dekorace levné: dýně je ctěn

Dýně je oceněn na Halloween, jak to bylo vždy! Můžete použít fantazii a vytvořit z dýně, dýně a butternuts Stručně řečeno, zimní squash, netopýři, strašidla a jiné symboly dovolenou. Zůstaňte s námi a bez obav, aby prozkoumala celý galerii od prvního do posledního snímku vidět, co ještě může sloužit dýně!

Deco halloween dýně levné-upíry

Halloween dekorace levné uhasit

To může být dobrý nápad snížit netopýři černý papír a nalepte je na pásku na vnější zdi svého domu nebo bytu. Máte-li dát nějaké dýně nebo dýně mimo vašich dveří nebo na nosném svahu okna. Ve druhém případě, prosím, přijmout veškerá bezpečnostní opatření, aby se zabránilo pádu dýně na hlavu kolemjdoucí nešťastné!

Deco halloween levné myš dýně netopýři

Dýně, že budete letos kupují, jsou skutečné dýně, že budete používat jen jednou nebo falešné, plastové nebo nafukovací, které můžete znovu použít příští rok i roky poté. Na vás vidět!

Deco halloween dýně levnou externí obra

U známých dýňová-lucerny, poskytne vám dýně a svíčky, ale pokud jste strach z ohně, nebo pokud si myslíte, že by to způsobilo problémy (přítomnost zvědavý zvířata, děti, riziko požár, atd.), mějte na paměti, že LED žárovky na trhu existují osvětlení a můžete oživit svůj duté dýni s bezpečným světelného těla, a proto v bezpečí! Světlo LED může být bílé, ale oranžové nebo červené vytvořit atmosféru hodnou Halloween.

Deco halloween dýně levnou externí-tu-smích

Halloween dekorace levné, ale velmi estetický

Ranger několik dýně a dýně u vchodu do svého domu, a to samozřejmě, ale dýně dýně, pomarines, že blatouchy, tím patidoux, squash, zlatá jablka, dýně, butternuts z, tím squash, sucrines Berry, je víc než dost mít pěkný Halloween dekorace.

Deco halloween levné vnější estetický

takže řad některé squash další velké hrnce podzimních květin a to levné Halloween dekorace je připraven a estetika!

Halloween dekorace docela levné květiny dýně

Pokud jste také uložit sklenice, svícny nebo pokud instalaci malých světel pro osvětlení vaší zahrady, nebo venku v noci, budete mít zcela prošel váš Halloween dekor levné zatímco má respektovat tradici a dosáhl náladu vystydnout v zpět.

Deco halloween levné light-schodiště-1

Pokud ne, můžete se vsadit na dekorativních předmětů, které se prodávají v obchodech a snaží se být originální, stejně jako to může umístěním velkého pavouka na střechu a šíří její plátno co nejširší podél zdi.

Deco halloween levné big-spider-střecha

Záběr skotské na dveře a okna vložit Halloween symboly papírové dýně a nějaký důvod žít nebo jednoduše oživit iluzorní svět, který nosíme uvnitř nás, a to vyjádřit v externalizace materiálně.

Deco halloween levné door-převlečený

Ti, kteří mají rádi překvapení a strach a potěšení ve stejnou dobu, můžete nainstalovat vrstvy upíry a duchy maskovat. Tady, v níže uvedené fotografii, vypadá to, že maska ​​Fantomas o jeden z duchů.

Deco halloween levné ghost-outdoor

To nebude vůbec nákladné kupovat polystyrénové pěny náhrobní kameny a ozdobné spektra v nezahynul v dešti a ne odletět při sebemenším závanu větru.

Deco halloween levné front-house-hrob kameny

Můžete být velmi kreativní, pokud jste vytvořili vedle náhrobku pěnového polystyrénu inscenace kostry živého hrůzné smrti ven ze země a snaží se uniknout.

Deco halloween levné Zahrádka nemrtvý-out

Bylo by ještě vynalézavější na vaší straně, pokud levný Halloween dekorace nebo za přijatelnou rozpočtu byl bohatý symbolické předměty světlé Halloween svítící ručičky vznikající ze země, osvětlené duchy, náhrobky, atd (Viz foto níže).

Deco halloween hroby levnou ruční ghost-světlo

Nakonec na Halloween Deco exteriéru levný, vás zveme, aby se podívat na fotogalerii části našeho setkání a několika dalších Halloween dekor nápady na rozpočet.

Deco halloween levné nápady

Halloween dekorace interiéru levné

Větev, na které můžete okoun falešné vrány Zde je Halloween dekorace levný původní interiér!

Deco halloween levné stromové vrány-macabre

„Pane vrána, posazený na strom“, který ignoruje „v jeho zobáku sýr“, ale zdobení větve vybrán jako výzdoba Halloween laciné doma. Vrána, i když to je docela tristní pták, a to zejména New Caledonian vrána je jedním z nejinteligentnějších tvorů v celém světa zvířat. Ve skutečnosti, je schopen vytvořit a používat nástroje.

Deco halloween levné havrani strom

Pavouci jsou další hrůzostrašné bytosti, které symbolizují Halloween a jsou přítomny v Halloween dekorem levné nebo jinak. Jak můžete vidět, pavouci mohou být vyrobeny z dýně. Vyprázdnění dýně, dát velkou svíčku a kůl osmi členů pavouky na bocích dýně.

Deco halloween dýně levné-pavouci

Máte-li levné několik Halloween dekorace nápady, můžete se nechat unést. Můžete jít ven a pověsit všechno, co mají, stejně jako malou čarodějnici, aby na stínidla, malá cibule věnec malých dýně vláčet třídění (klíče, Samolepící bločky, kancelářské sponky, atd.).

Deco halloween levné vnitřní stoly

Zde je velmi originální výzdoba, vynalézavé, zajímavé, dokonce i překvapivé! Chcete-li stříhat nůžkami a snížit specifické kontury, můžete kreslit krys černým papírem a nakrájejte je později. Ozdobte svůj domov! Ať růst a budete mít tento druh dekoru Halloween levnou, velmi originální, vynalézavý, zajímavého, dokonce překvapující!

Deco halloween levné proliferaci-krysy-paper

Pokud jste jsou „Foody“, pokusit se vytvořit dekorace na Halloween s ovocem a zeleninou. Je to příležitost, aby se smíchal s příjemným pocitem a kulinářské kultury!

Deco halloween levné ovoce-zelenina

Řezání a tvorba jako flitry girlandy papíru: budete držet konkrétní obrysy kresby jste již řez papíru třpytky na papíře úzce střih a dlouho, velmi dlouho a budete mít svůj výtvor jako dekorativní věnec!

Deco Halloween symboly levné-slavnost-paper

A pokud jste byli trochu smích kreslením kruhů vyplněné černým fixem na bílém šálek před uvedením na stůl zdobí na Halloween? Vytvořili jste pěkné spektra ze svého šálku a máte uložené v podobě velkého bílého ducha! Není to dobrý nápad levného Halloween dekorace?

Deco halloween levné cup-spektra

Venku u vchodových dveří nebo uvnitř na jídelní stůl, dýně a na podzim květiny jsou nezbytné pro Halloween dekorace! Hýčkat a dát to v plné výši!

Deco halloween levné stolní

Jsme se zmínili, že vyprázdnění dýně může být použit pro nic jiného než světlo v noci. Tento velký osvětlený svítilna může být jednoduchý punč řez bez svíčky a úsilí, aby řez do očí a úst do důlní katastrofy, která udělala! Jste prázdné, jako byste šli do dýně lucerna a ihned poté, co nalít alkohol a džus! Můžete přidat ovoce kyprý, pokud si budete přát. Na konci večera, zlověstný, bude vám!

Deco dýně levné punch

Nebojte se šířit jen oranžový ubrus a odstavné tu a tam pár dýní, pokud nemají čas na nic jiného. Důležité je, že mají velký Halloween s přáteli!

Deco halloween levné stolní

Deco halloween dýně levnou zábavu

Deco halloween levné stolní i řadovéLike this post? Please share to your friends: