Zahradní lemování Připravte si své zahrady a terasy – anews24.org

Zahradní lemování Připravte si své zahrady a terasy

hrana konstrukce zahrada

Chcete-li vytvořit zahradu a dráhy optimálně, zahrada hranice je nezbytné vytvořit hranici mezi dvěma prostředí. Tento rámeček může být malý rostlina stěna, která se může měnit v závislosti na různých faktorech.


Vystavení se slunci, převládajících větrů, na typu půdy z pole a vizuální efekt má být dosaženo, jsou parametry, které musí být zváženy.

Zahradní hranice s červenými cihlami

borrdure zahrada z červených cihel

Dalším typem hranice, která dodá znak vaší zahradě levně budou lopatky dřevěné obložení. Vlastní postavit nebo koupit moduly, najdete všechny druhy modelů v různých barvách, nebo jen potažen ochranným lakem, které můžete malovat v odstínech na vaše pohodlí.

Ohraničení s břidlicovou lopatkami

zahradní lemování břidlice čepele

Další možností pro zahradní lemování přírodních materiálů je pletení hranici, a řídit až do výšky, kterou chcete. Můžete použít proutí, který pochází z vrby, nebo všechny druhy větviček, líska jsou zvláště vhodné pro tkaní díky své flexibilitě. Jen zasadit větvičku s větším průměrem a nabroušené každých 50 cm, a potom procházejí před a za každým svislý prvek, čímž se každý projít pořadí nad sebou.

Bamboo je stejně dobrý jako hranice pro zahradu

border bambus zahrada

Je také možné stavět zděné hranici, bez cementu; jednoduše pohřbít základna cihly položeny šikmo asi 5 až 10 cm, v závislosti na velikosti vašich cihel. A konečně, můžete vytvořit zahradu hraniční kámen, břidlice, v železničních ložisek, ... Pokud se rozhodnete pěstovat břidlicové nože, pohřbít je i deset centimetrů, aby vám jejich stabilita. Všechny materiály jsou možné postavit hranice, to je styl zbytku zahrady by měl určit, který z nich je nejlepší. Nechte obrázků inspirovat.

láhve na víno se používají jako lemování

border láhev zahrádka

Další příklad s láhvemi

zahrada hraniční kutilství lahví vína

Elegantní zahradní hranice

dřevo zahradní lemování originální design

Originální červených cihel Border

border červených cihel zahrada

Border zdobené dřevem

Okrajové břidlice zahradní bary

Malý pohraniční bambus zahrada

border bambus zahrada

Větve jako proutí plot

hraniční obory proutěný zahradní

Zahrada s betonovými deskami

hrana zakřivené betonové žuly barva zahrada

Dřevěné obložení vymezit umyvadla

hraniční rustikální dřevěný zahradní

Dřevěný nosník a kameny jako lemování

hraniční rustikální dřevěné zahradní kameny

Ozdobné dlaždice dlaždice

zahrada hraniční barevné dlaždice

Kamenné desky zasadil jako původního okraje

zahradní hranice kamenné desky menhir zahradní lemování originální design betonové zahradní lemování oval border dlaždice zahrada hrana zemin dekorace kámen pražení přírodní kámen zahradní border zahrada hraniční přírodní kámen hraniční pletené proutěné zahradní větve hraniční rustikální zahradní železo hrana moderní designové původní zahradní rostliny zahradní květiny hrnce hraně DIY myšlenku Dřevo přihlásí hraniční zahradaLike this post? Please share to your friends: