Jak vytvořit malý prostor v malém bytě – anews24.org

Jak vytvořit malý prostor v malém bytě

ložnice výzdoba postel

Když přijde vyvinout vícegenerační, všechny tyto vlastnosti jsou považovány za Ikea. A to je místo, kam jít. Ikea najdeme nápady a tipy pro inteligentní úložiště s multifunkčním nábytkem navrženým speciálně pro malé objemy malém pouzdře.


Sbírka velmi malých-jmenován pokojích, které prezentujeme, je zvláště zajímavý. Je pravda, výstava originálních nápadů, které nás mohou naučit, jak přistupovat k malé místnosti prostor.

Tady je malý obývací pokoj. Na první pohled se tento kousek ve skutečnosti jeví jako velmi malý, jen se místo toho dal s pohovkou a TV. Ale šikovná švédský designovaný přístup umožňuje mnohem víc než to. Máme ne jeden, ale dva odpočinkové plochy, kde se můžete dívat na televizi, hrát videohry a máme značný prostor police na knihy.

Malý dobře zařízený byt

Malý byt obývací pokoj

obývací pokoj prostor

Malé širokoúhlý plochý

Salónek s TV a úložným prostoremŽivé úpravy vícegenerační

Malá ložnice je také velmi originální. Dveře skříní bez omezení nepořádku a mohou pohybovat volněji. Vyhrajeme zde větší prostor pro naše podnikání, a to bez omezení pohybu v prostoru. To také šetří místo na výšku ke stropu, a to je náš největší životaschopnou malý byt.

malá ložnice

Malý apartmán ložnice

Skříňka bez dveří

Malý byt ložnice skříň

Když jeden je spojen nebo žijete v několika objeví jiný problém. Jak sdílet malý byt při zachování své soukromí? Kromě toho je často zdvojnásobit obchodní ukládat, pokaždé odděleně, protože to není všechno vzal. Ikea nabízí mnohostranné a multifunkční nábytek, který může sloužit i přepážku mezi dvěma soukromými prostor a vlastní skladování. Samozřejmě, že palandy jsou velmi praktické v této konfiguraci.

Malý Spolubydlení

jídelna

Police, která slouží jako přepážka

Ikea nástěnná police

patrová postel

Palanda malý pokoj

Patrová postel a rozkládací integrované

Bunk malý pokoj rozkládací pohovka

Malá kuchyně Ikea je také velmi pohodlné a plný triků. To nás povzbuzuje, abychom léčit ve svislém směru. Sledujte tyto otevřené vysoké police. Totéž pro ještě namontované skříním větší výšce pro případy, že nebudeme potřebovat po celou dobu.

Malá kuchyň

Malé kuchyňské skříňky

Malá země design kuchyně

Malá země design kuchyně

účelné a pěkné vaření prostor

Malá kuchyně vaření prostor

Malá kuchyňka s malým centrálním ostrově

Malé centrum island kuchyně

Malá koupelna může stát trik. Podívejte se na to, že i vana a pračka, aniž by opustil pocit, že jeden je příliš těsný. Opona hraje zásadní roli - to se skrývá úložný prostor pro obchodní lázni. Pro uspořádání vašeho malého bytu máte vše, co potřebujete.

Malý pokoj praxe koupelMalé koupelně vana

Koupelna design v bílé

bílá koupelnaLike this post? Please share to your friends: