Salon Feng Shui – nasze wskazówki dla pomyślnego zdobienia! – anews24.org

Salon Feng Shui – nasze wskazówki dla pomyślnego zdobienia!

salon feng shui deco atmosfera zen białe zdjęcia roślin'intérieur

Jak rozwijać feng shui pokój dzienny i cieszyć zasady tej starożytnej chińskiej sztuki aby uczynić go bardziej harmonijne wnętrze? To jest pytanie, które nas interesuje w tym specjalnym wydaniu poświęconym salonie, kolory, meble i akcesoria do korzystania zaprosić Feng Shui atmosferę w pomieszczeniu w domu!


Dla Państwa wygody, zorganizowaliśmy poniższy tekst na 3 główne sekcje wprowadzi się podstaw techniki w pytaniu, ilustrując jego wykorzystania w dekoracji współczesnej utrzymania pokoju i daje pewne wyobrażenie o obiektach i akcesoria szczególnie nadaje się do życia feng shui.

Szczególną cechą salon deco feng shui: co feng shui i dlaczego go używać w swoim wnętrzu?

salon feng shui rośliny Deco cocooning paletę salonie jasnych kolorach

Feng shui to sztuka planowania przestrzennego, wewnętrzne lub zewnętrzne, które ma na celu zrównoważenie energii życiowej (po chińsku: chi lub ki) i utrzymać harmonię pięć głównych elementów, które istnieją naturalnie w naszym środowisko: ziemia, ogień, woda, metalu i drewna. Chińczycy wierzą, że to właśnie dzięki salda wszystkich tych elementów uzyskanych przyjemną przestrzeń życiową i korzyści swoich ludzi, ich zdrowie, ich związki i ich sukces. Dwa słowa shui feng i dosłownie znaczy, że „wiatr” i „woda”, to znaczy, te dwa składniki, które są źródłem energii chi.

Łatwe Feng Shui: Zrozumienie celów tej chińskiej sztuki

Pomysł feng shui ogród zen deco współczesny salon wykusz desig

W bardziej praktyczny sposób, rozwój feng shui salonu lub innego miejsca (ogródek, sypialnia, przedpokój i wejście ...) ma na celu zaprosić dobrą energię w tej dziedzinie. Przepływ energii w domu, a jej przejście przez różne zakątki kraju przyczynia się do dobrobytu ludzi i ich dobrobytu. Ale uwaga, ruch ten powinien być ani zbyt szybko ani zbyt wolno, ponieważ w takich przypadkach nie byłoby korzystne i może zamiast tego zrobić mieszkańcy domu bardziej podkreślić lub blokują ich rozwój w kategoriach personelu lub że z pracy.

Informacje praktyczne arkusz na feng shui do wewnątrz

Układy salon feng shui ścian wewnętrznych ciemnozielone meble

Z tego powodu, dekoracji przestrzeni feng shui wymaga wcześniejszej wiedzy, który poprowadzi Cię w jaki sposób zarządzać tą energię i organizowania przestrzeni wnętrza.

Sztuką feng shui Bagua i rola zarządzania obszary jego wnętrze i jego życia

wskazówki dekoracji feng shui pomysł współczesnej lounge

W rzeczywistości, feng shui organizuje wszystkie przestrzenie jak rodzaj ośmiokątnym zwykle zwanego Bagua wskazujący jak wyciąć miejsce na osiem stref, które odpowiadają punktów kardynalnych. Do tych obszarów są obszary życia i działalności, naturalnych elementów i kolorów.

Rozszyfrowania Bagua feng shui, aby lepiej zorganizować swój dom

pomysł dekoracji wnętrz akcesoria projektowe feng shui pokój dzienny Stolik

Oto, pokrótce, niektóre szczegóły dotyczące punktów kardynalnych i obszary symbolizują: Południe jest związane z reputacją i ognia (czerwony), Southwest do miłości i do kontynentalnej (Pink ), Western dzieci i małe metalowe (biały), Northwest na zewnątrz i ogólnie metalu (szary), kariera północy i wody (czarny), Północ -Czy spojrzenie i mała masa (ciemny niebieski), Eastern zdrowia i ogólnego drewna (zielona), południowo-wschodnim do ceny, a małe drewniane (jasnozielony). Aby zobaczyć tę orientacyjną mapę, patrz link podany na dole tej strony. *

Obszary Bagua feng shui wyjaśnione

Stoły drewniane meble feng shui kawy Idee deco salon Nature Zen Deco

Bagua i obszary, w nim jest używany do wskazania w jaki sposób stymulować przepływ energii życiowej w każdej części pomieszczenia, a tym samym rozwiązanie problemu, który wpływa na dziedzinę życia i działalności, że obszar ten jest odpowiedzialny. Na przykład, zaniedbany obszar Południowo może prowadzić do problemów finansowych dla domu i północnym rogu niezbyt zgrabny może być odpowiedzialny za brak rozwoju w profesjonalnych projektach mieszkańców domu.

Zrozumienie deco salon feng shui poprzez praktyczne przykłady

Idee kolor dekoracji feng shui salon złocone akcenty współczesne projektowanie mebli

W skrócie, dla tych, którzy przestrzegają zasad feng shui sztuki, cała ta informacja ma istotne znaczenie nie tylko dlatego, że przyczyniają się one do wnętrza przyjemny dla oka, ale również dlatego, że mają one zdolność do wpływania na ich styl życia w bardzo precyzyjny sposób. Poniżej dzielimy się z wami kilka przykładów Feng shui salonie, który zilustruje to i dostarczy Ci inspiracji do własnego domu!

feng shui pokój dzienny nowoczesny styl Marie Burgos projekt

salon feng shui układy narożne posiłek meble metalowe elementem pomysł współczesne akcesoria

Urządzone w neutralnych i chłodnych odcieniach, to wnętrze jest częścią rezydencji znajduje się w Nowym Jorku. Jego projektantem jest specjalistą w sztuce Feng Shui, która stara się połączyć wymagania klientów z zasadami sztuki chińskiej.

feng shui obraz malowany w kolorze białym salonie

feng shui kolory żywe układy szkło współczesne meble metalowe

W salonie z jadalnią, podążyła tą samą metodę pracy, obejmującym pięć naturalne elementy, aby osiągnąć Zen atmosferę godną współczesnym pobytu w Big Apple.

Przykład feng shui salonem i nowoczesnym stylu rustykalnym przez Reiko Feng Shui projekt

Ścienne akcesoria deco wnętrze feng shui żywe stworzenie atmosfery Zen

To sprawiedliwe wyróżnia się dwoma elementami architektonicznymi, które dają mu dużo charakteru: drewniane belki i stylu rustykalnym narażone ceglane ściany, które są typowe dla nowoczesnych domów.

Deco pomysł Feng Shui salonu stymulować przepływ energii

kuchnia otwarta na salon modelu feng shui dom w stylu chic atmosfera zen kampanii

Otwarta kuchnia z jadalnią, pokój dzienny zawiera również kilka akcentów Feng Shui i Zen. Ale to jest organizacja sali, która jest najbardziej interesującym elementem tutaj, ponieważ projektanci domu kierowali ułatwiać przepływ energii chi i postanowił z tego powodu, utrzymanie części połączonych ze sobą.

Współczesna kuchnia otwarta na pokój dzienny-feng przez Natural Balance Home Builders

zdjęcia salon feng shui kamiennych dekoracji nowoczesne meble ziemia powłoka

Użyj zasad feng shui techniki do poprawy stosunków wewnątrz domu i komunikacji między rodzicami i dziećmi? To jest tajemnica jasnym kolorze pomarańczowym używane do mebli z tym współczesnym salonie.

Feng shui atmosfera sprzyja komunikacji w salonie z pomarańczowymi akcentami

feng shui na otwartą pokój dzienny jadalnia nowoczesne oświetlenie wewnątrz tabeli drewniane schody

W rzeczywistości, kolor pomarańczowy jest postrzegana jako symbol komunikacji i wymiany interpersonalnych.

zen salon z wystrojem w neutralnych kolorach i zakładach projektowych przez prace

salon Consulting feng shui feng shui rośliny meble białe Deco'intérieur

Dla Chińczyków, zasady feng shui są dyktowane przez naturę, aby pomóc im żyć w harmonii z nią. Nic więc dziwnego, zielone rośliny są bardzo na honeur!

Atmosfera do projektowania wnętrz Feng Shui Niki Papadopoulos

feng shui pokój dzienny ścianie dekoracji drewna ramki meblowe pomysł deco kombinowane rodzaj zimne kolory

dekoracyjne akcenty ścienne i małe przedmioty umieszczone w różnych kątach salonu wpływają również przepływ energii chi.

Przedmiotów dekoracyjnych i ich rola w życiu stylu Zen

Feng Shui dekoracji pomysł współczesny fotel Meble z drewna biały szary sofa

Na przykład, prasy papieru są związane z elementem ziemi i stabilności. Używaj ich w obszarze tego elementu lub gdzie trzeba większą stabilność i kreatywność.

pokój dzienny z mebli tapicerowanych w jasnych barwach przez Reiko Feng Shui projekt

Pomysł feng shui pokój dzienny stół współczesnego designu meble pastelowy kolor czarny i biały dywan

Oprócz symbolizują różne elementy i ich właściwości, kolory życie feng shui również przyczyniają się do równowagi tych elementów oraz prawidłowego przepływu energii.

Harmonizować z pięciu elementów feng shui, aby pomóc kolor

Układy paleta kolorów feng shui salonie sofa tapicerowane krzesło designu

Jest to jeden z czynników, które kierują rozwój tego współczesnego salonu z meblami w jasnych kolorach: jego projektanci zadbali, aby wprowadzić tam wszystkie elementy z kolorami, które symbolizują!

Feng shui współczesny salon przez Chr Dauer Architects

feng shui pokój dzienny meble dekoracja farba kanapa piano projekt kolor beżowy

Oczywiście, feng shui pokój dzienny nie musi rozumieć wszystkie kolory wymienione w Bagua. Istnieją inne sposoby do reprezentowania pięciu elementów natury, aw szczególności, przedmiotów i akcesoriów, które je symbolizują.

Współczesny wystrój feng shui przestronny salon Dan Arnold

salon Feng Shui dekoracji pastelowe współczesne meble takie niski stolik szklany obraz

Dlatego należy pamiętać, rozwój salonie feng shui ma na celu wspieranie tworzenia wewnętrznego dobrze zorganizowane i korzystne dla osób przebywających w domu.

Jak dać wystrój feng shui z osobowości członków gospodarstwa domowego?

feng shui dzienny pomysł współczesny deco stolik szkło jasne kolory kominek krzesła tapicerowanych

Teraz, jak każdy człowiek ma również ma swój własny element (jeden z pięciu elementów już widziałem), który jest przypisany na podstawie daty urodzenia, każdy ma naturalną skłonność do preferowania pewnych kolorów i materiałów dekoracyjnych więcej niż inni.

Corner posiłek jasny salon stylu Zen

salon feng shui pomysł podzial meble jadalnia konstrukcja stół szkło

To dlatego feng shui dekoracji nie mogą być identyczne z jednego domu do drugiego, i że koniecznie dołączone do osobowości mieszkańców.

Materiały meblarskie i powłok i ich rola w feng shui wystrój salonu

Zdjęcia z życia współczesnych deco zen drewniane meble do przechowywania

Na przykład, osoby z elementem drewna prawdopodobnie wykazują preferencję dla mebli i elementów dekoracyjnych wykonanych za pomocą tej substancji; oni być przyciągane przez kolory charakterystycznej dla tego elementu.

Przykład shui wyposażenie pokoju dziennego projekt feng Erika Lam

deco atmosfera salonu Meble zen TAPICEROWANE białe niebieskie przyciski

Nagle harmonijne współistnienie członka gospodarstwa domowego nie zależy wyłącznie od stosowania zasad przestrzeni feng shui, ale także z ich umowy z osobowości i gustów każdego człowieka.

dopasowywanie kolorów i salon z kominkiem deco według feng shui sztuki, projektowania przez Kristen Rivoli Interior Design

salon malowanie pomysł feng shui kolor czerwony wzór meble kanapa krzesła mural

Dlatego też metody pracy dekoratorów Feng Shui, którzy starają się zrozumieć styl życia mieszkańców domu oraz rodzaj relacji między nimi przed rozpoczęciem projektowania ich wnętrzu.

Feng Shui wnętrz współczesny salon z tapetą

feng shui wskazówki deco salon modne meble geometryczny wzór tapety

Po tych przykładach Feng Shui dekoracji salonu, na trzeciej części naszego specjalnego pokrycia i zobaczyć, które są najbardziej odpowiednie akcesoria do udanego Zen atmosferze.

Feng Shui pomieszczenie relaksacyjne z TAC Studios Architects

deco fengshui amebublement salon pobyt zen Nature drewniane meble deco

Jakie akcesoria do wystroju salonu feng shui sukces?

wskazówki feng shui wnętrza deco salon akcesoria zen doradcze podzial

Być może zauważyliście: wiele domów zbudowany zgodnie z zasadami feng shui są rzeczywiście dość wyrafinowany wystrój.

Dekoracja wskazówek feng shui: sprzyjającą atmosferę przestronne i dobrze zorganizowaną przestrzeń

Feng shui dzienny pomysł rośliny wyposażenie i świeże kwiaty

Istnieje proste wyjaśnienie tego: nagromadzenie wielu obiektów w ograniczonej przestrzeni uniemożliwia przepływ energii i przechodzącej przez różnych częściach domu.

Wybierając akcesoria feng shui pokój dzienny i pokój dzienny dla uzyskania optymalnych rezultatów

paleta kolorów feng shui życia współczesnych deco projektowanych obiektów

Wszystkie rzeczy które masz w domu wpływa na jego energię i atmosferę! Spróbuj wybrać przedmioty starannie wybierz swój kształt i kolor w zależności od wyniku, który chcesz osiągnąć.

Pomyśl o znaczeniu kolorów feng shui, aby przyciągnąć dobrą energię

Budha pomysły posąg deco akcesoria żyjące metalowych przedmiotów pokój Feng Shui salonie

Według Feng Shui, obiekty w złote barwy są synonimem bogactwa. Czuć się swobodnie z niego korzystać, aby przyciągnąć więcej dobrobytu w Twoim domu!

Feng shui w salonie, naturalne materiały są w centrum uwagi!

kamień naturalny akcesoria deco salon feng shui doniczkowa roślina dla'intérieur

Przedmioty i akcesoria naturalne są szczególnie nadaje się do wnętrza pokoju feng shui, ponieważ symbolizują różne elementy i że w ten sposób pomóc równowagi lub zwiększyć swoją obecność w naszych domach.

Pięciu elementów Feng Shui i ich symboliczne przedstawienie w naszych wnętrzach

Kamień akcesoria deco salon feng shui zen dom naturalna atmosfera

Odnosi się to do kamieni do metalu i drewna. Ale możliwe jest również reprezentować inne elementy symboliczne, czy nie.

Jak stanowią element wystroju wody przez ściany plakat

feng shui dekoracja ścienna pomysł współczesny salon tapety postu

Jeśli chcesz podkreślić element wody i stworzyć Zen i spokojną atmosferę, spróbuj ubrać ścian z tapetą lub plakatu przedstawiającego strumień lub inny strumień wody.

Fontanna bieżącą wodą symbolizuje przepływ energii chi

akcesoria feng shui mała fontanna życia'eau design interieur

Małe fontanny wody do wnętrza to kolejna możliwość takiego efektu. Bieżącą wodą jest korzystna, ponieważ ma reprezentować przepływu energii, w przeciwieństwie do stojącej wody, który przedstawia się, brak ruchu i postępu.

Zawiesina do projektowania gongu wystrój feng shui Eva Krilova

Celem feng shui pokój dzienny zawieszenie akcesoria piór boho chic deco naturalną styyle

Podobnie, ruch powietrza jest łatwo ilustrowany gongu lub zawiesiny wisi w kącie swojego wnętrza.

Lustro, kluczowy akcesoria do dekoracji domu feng shui!

lusterka feng shui pomysł Zen Lounge atmosfera wewnątrz żywych układów

Ostatni ostateczny dodatek do udanej feng shui wystrój: lustro, który jest znany ze swojej zdolności do przyciągnięcia światła, pozytywnej energii i radości!

feng shui pokój dzienny posiłek rogu przez Reiko Feng Shui projekt

Układy salon feng shui czerwone i białe meble współczesny projekt pomysł

Pomysł feng shui atmosferze salonu wystrój Kate Jackson projekt

Pomysł dekoracji salonu feng shui zen stylu mebli

* Feng Shui Bagua przez TaoLike this post? Please share to your friends: