Dokonywanie ogród: 24 pomysłów rzemieślniczych na lato – anews24.org

Dokonywanie ogród: 24 pomysłów rzemieślniczych na lato

pnia drzewa stolik sposób

DIY nie jest podana dla każdego: niektórzy nie lubią dostać w swoje ręce w cieście, inni nie mają czasu spędzać na działalności DIY.


Ale są projekty, które nie są ani trudne do osiągnięcia, ani wciągająca. Ponieważ lato jest tutaj i że nasz ogród jest coraz większą popularność, oferuje zrobić ogród aby potem móc się cieszyć!

Dokonywanie meble ogrodowe palety

stół jadalny zakres

Dokonywanie ogród ma wiele zalet: jest idealny dla budżetu, daje swoim ogrodzie dużo charakteru i często ratuje planetę. Tak, domowe meble ogrodowe są często wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak palet, skrzynek lub po prostu loguje.

meble ogrodowe z drewna do rustykalnym i nowoczesnym stylu

pokój dzienny drewniany ogrodowy

Jakie materiały wykorzystywane do wytwarzania mebli ogrodowych? Który styl do przyjęcia? Lub szukać inspiracji? Przewiń w dół, aby znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania.

zacienione pergola z drewnianym łóżkiem huśtawka

Łóżko zawieszone paleta

Drewno wydaje się być materiałem z wyboru dla majsterkowiczów, zwłaszcza palety. Wykorzystane do stworzenia sofy, fotele, krzesła i stoliki, palety są wykorzystywane do ogrodu w sobie.

Drewniane podkłady i poduszki maksymalny komfort

meble rustykalne ogród

Z mebli bohemy i ogród w stylu rustykalnym paleta jest przepełnione charakterem. Mocne, trwałe, paleta szybko staną się twoim sprzymierzeńcem zorganizować cały swój ogród lub taras.

Aspen Collection odzyskuje i ponownie używa podkładów drewnianych *

współczesny ogród kanapa

Jeśli nie jest to paleta, zostanie odzyskane drewno. Aspen zbiór odkrył powyżej kwot odzyskanych na cokole drewna z użyciem podkładów drewnianych w ich meble. Odkryliśmy również, rustykalny współczesną kolekcję, gdzie linie są czyste, struktura drewna podświetlona, ​​a autentyczność ujawnione.

Zainspirować tych krzeseł do pokoju garden z odzyskiem drewna

Krzesła drewniane podkłady

Krzyż, zwykle używane w koleje, z powrotem do życia, aby ogród, który nie pozostawia obojętnym.

Oryginalny i artystycznej Hamak do siebie

Czeski hamak zrobić w domu

Jeśli wolisz prosty projekt DIY bez użycia narzędzi, to dlaczego nie zrobić własny hamak? Aby odtworzyć powyższą wersję, trzeba dużej szmatki lub szal, Sznur, drewniany kij i igły do ​​szycia. Całkiem proste, prawda?

odzyskany plastik paka i przekształcony w ogrodzie krześle

Krzesło DIY plastikowa skrzynka

Oto kolejny DIY projekt, który nie zajmie dużo czasu. Wystarczy do skrzyni, które można odzyskać w rogu Rynku i kilka krzeseł pasztecików ubrać wewnątrz. Jesteś teraz właściciel bohemy ogrodowe krzesło.

Ława który również taczki jest nietypowy i łatwe do przenoszenia

ławki ogrodowe wykonane sobie

Dlaczego nie zrobić własny ławki ogrodowe? A jako stacjonarny ławka nie jest bardzo ciekawe, dlaczego nie dołączyć koło, aby móc poruszać? Czerpać inspirację z powyższego przykładu, aby tworzyć własne łóżko na kółkach, jak taczki!

Ogród byłaby niepełna bez plantatorów, dlaczego nie wspinać się na kołach?

sadzarki kołowe

Dokonywanie ogród nie znaczy, że powinniśmy zapomnieć o dekoracyjnych akcesoriów, które go z niej. Kto powiedział, ogród, powiedział rośliny, tak że to dobry pomysł, aby utworzyć własne sadzarki zresztą na kołach! Praktyczne i mobilne, mogą być przechowywane w zimie lub po prostu popychany od jednego rogu do drugiego tarasu.

Tabela poniżej schronienie Centrum sukulentów

soczysty taca na środku stołu

teraz odkryć dobrą sprytny pomysł, który może wymagać trochę więcej wiedzy na temat majsterkowania. Pomysł w obu wizerunków obu stronach tego tekstu jest kopać wnęce w środku stołu do domu lub sukulentów lub chłodniej na napoje w lecie.

Ta sama nisza może również służyć jako cooler dla napojów bezalkoholowych

Stół z zamrażalnikiem

Jeśli masz drzewo w ogrodzie, dlaczego nie wykorzystać go na swoją korzyść przez powieszenie łóżko huśtawka na jednym z jego oddziałów? Podobny do hamaka, łóżko huśtawka zapewni większy komfort, szczególnie jeśli cierpią z powodu złej plecach. Nie panikuj, jeśli chcesz w ogóle kosztuje łóżko huśtawka, ale nie masz drzewo, instalując pergola na tarasie powiesić swój swing.

huśtawka łóżko wykonane paleta

Zawieszony łóżko z drewna palety

stolik wykonany z oponami

dokonać artystycznej ogród

Oto kolejny przykład, gdzie skrzynie są tym razem wykorzystywane do stołki ogród.

Skrzynki z tworzyw sztucznych w drodze taborety

mały plastikowy grill rogu pudła

kłody wycięte i przetwory w stolik

tamtejsze tabeli cięcie pni drzew

Jeśli masz stare opony leżące wokół w garażu, dlaczego nie wykorzystać ich do pufy jak na zdjęciu poniżej?

Zrób stolec ogród ze starej opony

Z recyklingu opon ogród otomana

Można także ogród z opon. Ten projekt zajmie trochę więcej, ale po prostu pozwolić uwolnić swoją wyobraźnię, by stworzyć siedzenia krzesła i oryginalne zapisy.

Dokonywanie ogród z oponami

Produkujemy meble ogrodowe opony

Paleta znaleźć w kanapie z ogrodem w stylu skandynawskim. Przydzielony do kół, to kanapa może być przesuwany w zależności od potrzeb.

Divan ogród sprawia palecie: Skandynawski wystrój czeka na Ciebie

meble ogrodowe paleta

Dokonywanie ogród pokój z rynku skrzyń

zrobić ogród w skrzynkach

Tutaj jest bardzo łatwe do osiągnięcia projektu. Zrób swój własny stolik z dziennika. to na pewno ma do szlifowania powierzchni w dzienniku, ale poza tym, można szybko cieszyć się meble.

stolik wykonany z dziennika

pnia drzewa stolik kawowy

Mniej powszechne, ale bardziej prawdopodobne, blok żużel jest doskonałym materiałem do stosowania w tworzeniu ogrodu. Odkryć oryginalność i prostotę ławce w ogrodzie poniżej.

z bloczków betonowych i niektóre drewniane belki są wystarczające, aby ten oryginalny ławki ogrodowe

Drewniana ławka ogrodowa cinderblock

Tworzenie własnych mebli ogrodowych nigdy nie wydawało się takie łatwe. Czy palety drewniane lub cinderblock, Twój ogród meble domowe nie pozostawi obojętnym!

Narożnik tarasie został wyposażony w małe łóżko domowej roboty

kącikiem wypoczynkowym domowej roboty

* Aspen CollectionLike this post? Please share to your friends: