Kaktusy i sukulenty poza ogród dla łatwego zdobienia – anews24.org

Kaktusy i sukulenty poza ogród dla łatwego zdobienia

sukulenty mały deco powierzchowność ogród

Kaktus, znany również jako „kaktus” należą do grupy soczyste sukulentów lub na zewnątrz. Są one proste w utrzymaniu i bardzo dobrze łączą się z minimalistycznym, nowoczesnym stylu i suchymi ogrodów i skalniaków.


Krótko mówiąc, te rośliny są przyjaciółmi z wieloma rodzajami dekoracji zewnętrznej preferowanych przez właścicieli nowoczesnych domów! Posiadająca bardzo szczególny urok tego typu instalacji jest obecnie szeroko stosowane w kształtowaniu krajobrazu na zewnątrz. Wśród innych najbardziej powszechnych zastosowań sukulentów zewnętrznych, nie jest stworzenie krawężników i podjazdów, uzyskując dekoracyjne kompozycje i mini ogrodów. Oto nasze pomysły na jak ozdobić swój ogród z tych roślin.

Kaktusy i sukulenty zewnątrz: dobry plan dla ogrodu bezobsługowy

Sukulenty duży ogród kaktusów Zewnętrzny

Ogrody z sukulentów i tłuszczu zewnętrznego, a zwłaszcza z gatunków z rodziny kaktusów, nie są zarezerwowane tylko dla bardzo gorącym klimacie, ale również w umiarkowanych temperaturach regionów. Jeśli mieszkasz w zimnej strefie klimatycznej ogólnie, zawsze można stworzyć ogród z kaktusami do wnętrza.

Kaktus, soczyste i poza sukulenty: dlaczego są przystosowane do łatwego ogrody?

kaktus rośliny ogrodowe rockery

Kaktusy są bardzo łatwe w uprawie. Wynika to z ewolucji tej grupy roślin w historii. Rozpowszechniony w dość suchych obszarach, mają przystosowane do przechowywania wystarczającą ilość wody, aby przetrwać w swoim liście. Oczywiście, nie oznacza to, że te rośliny nie wymagają podlewania w ogóle; jest to konieczne nawet w okresach rozwoju.

Kaktusy są łatwe w utrzymaniu i bardzo rozpowszechnione we współczesnych ogrodach

CACTEES odkryte roślin ogrodowych

Jednak są one łatwiejsze do utrzymania, ponieważ nawadnianie nie powinno być tak częste jak w innych gatunków roślin. Oznacza to, że można użyć, aby stworzyć piękny krajobraz na zewnątrz bez większego wysiłku!

Podobieństwa kaktusy i sukulenty, i inne sukulenty zewnętrzne

sukulenty ogrodzie na zewnątrz CACTEES

Jak pyszne i poza sukulenty, kaktusy historycznie przystosowane do życia na glebach piaszczystych i kamienistych. To, co czyni go doskonałym wyborem do dekoracji suchy ogród. Jeśli podoba Ci się pomysł budowy Utrzymania ogrodu ale japoński lub Zen konstrukcja niekoniecznie cię uwieść, więc postawić na kaktusa zmieniać krajobraz Twój zewnątrz!

Kaktusy rozwijać w suchych ogrodach i skalniaków

CACTEES sukulenty konserwacji ogród

Krajobrazu krajobrazu ogród z kamieni i poza sukulentów

soczyste sukulenty d'exterieur cactus

Oto mały ogród wejście których właściciele udało się współistnieją dwa różne style. Odkrywamy, po pierwsze, że z ogrodów skalnych z kaktusami rozpowszechnionego w niektórych regionach obu Ameryk; z drugiej strony, nie obserwuje się również, że zewnętrzna Zen typowe dla Azji. Niewielki obszar poza uderzając jego eklektyzm!

Jak zorganizować odkrytym dekoracje z kaktusa?

Układy moje rośliny Cactus Garden

Osiągnięcie ogród z kaktusami trwa zwykle dwa kierunki. Jeden, elegancki i prosty, skupiając się na kilku roślin utrzymując resztę zewnętrznego wystroju rozjaśniająca gatunków roślin.

kwiatowy z sukulentów, poza sukulentów i kaktusów

CACTEES podzial pomysł powierzchowność zagospodarowany ogród

Drugi po przeciwnej podejścia i wykorzystuje kilka rodzajów kaktus (lub kombinacji z innymi soczyste roślin lub tłuszcz), aby utworzyć wielobarwne dekoracji. Niektóre z tych zestawów również pod wrażeniem ciekawych kształtach i rozmiarach gatunków roślin.

Pomysł dekoracyjny mała przestrzeń z kaktusy, sukulenty, soczyste

kaktus ogród dom wejście z zewnątrz

Mini ogród na zewnątrz konstrukcji domu następuje drugie podejście przez łączenie mały obszar kilka rodzajów kaktusów i sukulentów poza różnych wysokościach. Niektóre wyglądają prawie totemy, które chronią wejście do zamieszkania!

Jak sadzić i zwiazany odkryty kaktusy: kilka prostych wskazówek, aby pamiętać

sukulenty kaktus poza nowoczesnym ogrodzie

Aby korzystać z ogrodu z kaktusów w dobrym stanie, starannie wybrać lokalizację roślin. Musi mieć dostęp do obfitego światła i dobry drenaż, kluczowy punkt dla rozwoju swojej kaktus!

drenaż gleby ma zasadnicze znaczenie dla ogrodu z kaktusami

rośliny ogrodowe deco granice

Więc dobrym pomysłem dla roślin pochyła obszarów ogrodu, które są precyzyjnie dostosowanego do zapewnienia takiej drenaż. Dla bardziej ciekawy efekt, towarzyszyć tłuszczu soczyste i nowoczesne zakłady oświetleniowych. Umieścić więc warto ich sylwetki wieczorem!

Nie ma miejsca na ogródkiem? Wybierz zieloną ścianę z kaktusy!

Rośliny CACTEES pionowy ogród poza układami

Soczyste i kaktusy nie mają głębokie korzenie. Dlatego te rośliny dobrze współistnieć z innymi gatunkami posadzonych w pobliżu i nadają się również do tworzenia zielone dachy, zielone ściany i pionowej ogrodzie na zewnątrz.

ścieżka ogród i krawędzi z kaktusa i kamieni *

sukulenty pomysł poza krawędź ogrodzie

To trochę tego samego powodu, że ten rodzaj roślin jest naturalnym wyborem dla granic ozdoba ogrodu. W zależności od wielkości granic i ich kształtów, kaktusy w nim samym lub w firmie i innych sukulentów sukulentów, jak na zdjęciu poniżej.

Tworzenie ogrodu z poza granic sukulentów i kaktusów

Układy zielony kaktus ogród na zewnątrz

Ponadto, ścieżek i granic ogrodowe przycięte rośliny te są szczególnie łatwe w utrzymaniu. I słusznie, ponieważ przestrzeń wokół kaktusów jest zwykle wypełniona kamyki lub żwir. Dzięki tej estetycznej i sprytnego dopełnienie zewnętrznego, musimy się martwić o chwastów. Są one zapobiegać automatycznie rosnąć!

Udekoruj furtkę z kaktusami

kaktus poza amenager ogrodzie krajobrazowym

Wolisz najbardziej imponujące rozmiary kaktus? W takim razie, dlaczego nie użyć ich do dekoracji wejście ogrodzie lub podjazdu brama z tego? Przechowywać je po obu stronach swojej bramy i zaimponować znajomym i swoich gości!

Ujednolicenie kolorów w swoim ogrodzie z sukulentów zewnętrznych

sukulenty poza deco ogrodzie cactee

Ten rodzaj sukulentów ma liści i kwiaty w różnych odcieniach, takich jak żółty, czerwony, fioletowy, różowy i pomarańczowy. To bogactwo kolorów nie należy lekceważyć, ponieważ oferuje tak wiele interesujących możliwości łączyć kolory w ogrodzie! Rośliny odcienie są jeszcze większe wrażenie w połączeniu z kamienia lub kamieni w neutralnych kolorach.

outdoor ogród kaktusów i szczegółowym idei koloru YLC

Cactus roślin deco powierzchowność ogród

Obraz powyżej jest dobrym przykładem tego pomysłu: to pokazuje kolorowy ogród, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Ozdobiona tłuszczowych i sukulentów, ale również obfituje w istotnej tendencji tej chwili. Spośród nich, kamienie, płytki betonowe i modne sadzarki Corten stali.

Rozwijać mały suchy ogród z kaktusami ...

mały ogród CACTEES soczyste

... i wybrać najlepsze akcesoria do dekoracji naturalnych

minimalistyczny ogród roślin kaktus

małe ogrody i tych z wejściem do domu są z kolei bardzo pożądany obszary do rozwoju suchego ogrodu z kaktusów i sukulentów poza różnej wielkości. Ozdobić te przestrzenie użyłby chęć kamienie, krzaki i kawałki korzeni.

Użyj oświetlenia zewnętrznego, aby pokazać swój ogród z kaktusami

Zewnętrzny soczyste kaktus rośliny ogrodowe żwirowe

Przy prawidłowej zewnętrzne oświetlenie ogrodu kaktusów i sukulentów z zewnątrz nie będzie niezauważone w nocy! Więc umieścić światła w pobliżu dużej wielkości roślin i kamieni w postaci ciekawy. I cieszyć się nowoczesną miejsca na zewnątrz i pełne stylu.

jadostarczane Deco taras i proste do utrzymania terenów zielonych

roślin'extérieur entretien cactus

Kaktusy z powodzeniem będzie dekorować przestrzeń wokół tarasem i ogrodem, umożliwiając korzystanie z pojedynczego zewnętrznego zieleni do utrzymania.

sukulenty doniczka zewnętrzna de Fleur CACTEES-soczyste

Oprócz tego, że zainstalowane w ziemi, te rośliny tarasowe Deco mogą być uprawiane w doniczkach. Wybierz donicach z terakoty lub ceramicznych dla stylowego efektu i typowym wystroju Południa.

Sobie sprawę, kwiatowy z kaktusów i sukulentów

sukulentów plenerze-kwiatowo-deco

Ze względu na ich płytkich korzeniach i niskich potrzeb wodnych, sukulentów są idealne rośliny do produkcji kwiatowe. Ich odważne i kolorowe liści pomaga nam wyobrazić dość niezwykłe aranżacje. I przez ich system korzeniowy, soczyste zgromadzić więcej o obfitości oszałamiające kolory!

sukulenty poza soczyste-CACTEES kompozycja-kwiatowa Wszystkie sukulenty zewnętrzne nie kwitną. Ale niektórzy robią to, aby podporządkować nas do ich pełnego koloru świeżości. Różowy, żółty i czerwony jasny ... miły gama niuansów do rozważenia podczas planowania kwiatów układ!

Flower Arrangement miska na mini ogród z odkrytym sukulentów

sukulenty zewnętrzna miska ogród-sec-deco-table

A następnie poza sukulentów również przystosować do małych pojemników i terrarium. Łączyć je z bardziej w misce lub innym podobnym pojemniku. Zadbać, aby wybrać rodzaj gleby, która ułatwia odprowadzanie i kamyki. Użyj tej pięknej kompozycji do dekoracji stolik lub inny obszar talii!

Mini ogród z sukulentów do mebli ogrodowych na zewnątrz Deco

sukulenty zewnętrzny ogród terarium

Skład z zewnątrz i soczyste sukulentów

sukulentów ogródkiem kamienie

Dry Idea Garden z kaktus w zielonym i żółtym

CACTEES ogrodowe sukulenty poza

* Wykonanie Bianchi projektLike this post? Please share to your friends: