Wielki doniczki: specjalny wybór z ponad 50 modeli – anews24.org

Wielki doniczki: specjalny wybór z ponad 50 modeli

duży kwiat wystrój garnek pomysł

Duża doniczka jest nie tylko wygodne, ale także znaczna estetyczne znaczenie. Instalując jeden lub więcej dużych doniczkach z kwiatami w ogrodzie, na tarasie lub balkonie lub wewnątrz swojej przestrzeni życiowej, ozdobić i upewnij się jednocześnie wygodny dom dla roślin.


duży garnek wnętrze deco doniczki

W tym artykule przedstawiamy wybór 59 wielkich idei doniczce wszystkich stylów i wzorów - kamiennych, stalowych, drewnianych, ceramicznych lub betonowych. Istnieje szeroka gama wzorów i kształtów pudełek, kupić lub zrobić samemu. Załóżmy je znaleźć!

duża donica soczyste przestrzeń deco

Mając ogród, taras lub balkon jest miłe. Można cieszyć się wiosną i latem, a jeśli ma, ponadto, kominek i ognisko, można również korzystać z jesienią i zimą. Mając ogród jest również rośliny. I jak już wiesz, niektóre rośliny żyć lepiej w donicach, dużych i małych. Zapewnić roślinom komfortowy dom ma zasadnicze znaczenie dla ich zdrowia. W zależności od jego powierzchni, możemy wybrać najbardziej odpowiedni model i instaluje gdzie chcemy go: wewnątrz lub na zewnątrz swojego domu lub mieszkania.duży garnek z kwiatów projektowania pomysł

Duża doniczka jest uniwersalna, ponieważ może być zainstalowany na zewnątrz i wewnątrz. Ci, którzy nie mają ogrodu, jak wiele też cieszyć się zielenią codziennie. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w domu i rośliny są Twoją pasją, ten artykuł jest dla Ciebie. Poznasz wybór najlepszych modeli dużej doniczce, dostępne w Internecie, jak również niewielki wybór plantatorów, aby samodzielnie.

duży garnek z kwiatami deco pomysłów

łapówka kwiat-drewno-pra-idea-pot kwiaty

Ceny różnią się doniczki. Niektóre modele projektowe wzrosnąć do 400 euro, podczas gdy pozostałe 20 do 50 euro. Wybieramy pulę według swoich pragnień i projektowania naszej przestrzeni, wewnątrz lub na zewnątrz.

Grand-donica-Scandinavian-design

puli niskiej nierdzewnej stali z podlewania automatycznego cięcia

Na rynku istnieją doniczki i donice wykonane z drewna, ceramiki, cementu, betonu, wikliny, stali i innych. Każdy materiał ma określoną wytrzymałość i estetykę. Jeśli chcesz, aby zainstalować go na zewnątrz, w ogrodzie lub na balkonie lub tarasie, jest wysoce zalecane, aby wybrać donica wykonana z wytrzymałego materiału. Dla roślin, które muszą wydać jesienią i zimą wewnątrz, jest wysoce zalecane, aby wybrać nie tylko plantator odporny, ale również wykonane z lekkiego materiału. trzeba będzie ruszać się!

duży odkryty deco projekt doniczkaZdjęcie i źródło: Adam Christopher

Wielkie łapówki kwiaty-wnętrza-zewnatrz-idee

Garnki do zainstalowania bezpośrednio na ziemi lub garnki ze zintegrowanymi stopami? Wszystko zależy od tego, gdzie można je zainstalować. Jeśli ziemia jest płaska ogrodu, można sobie pozwolić na instalację dwóch rodzajów garnków. Jeżeli podłoże jest nierówne, modele stóp nie będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Z całym szacunkiem, ogrodników miejskich, którzy chcą zainstalować ich duża doniczka na balkonie, im wybrać model chcą. Jeden z naszych uderzeń serca, to światło doniczka. Spełnia dwie funkcje jednocześnie: garnka i oprawę! Jest on zainstalowany, gdy chcesz.duża idea doniczka skandynawski projektDuże donice kwiatów elegancki wygląd

I duży garnek z jasnymi kwiatami, które mówią ci wtedy? Uwielbiamy tego rodzaju garnków, ponieważ jest to bardzo wygodne. To upiększa i oświetla zarówno. Istnieją modele garnka z jasnych kwiaty w różnych kształtach: okrągłe, kwadratowe, prostokątne, owalne. Poniżej wybraliśmy sześć z najlepszych modeli w magazynie i dostępne archiproducts * witryn.

Wielkie łapówki jasny kwiatyDuży garnek z jasnymi kwiatami, kwadratowe, prostokątne, źródło: archiproducts

Instalacja oświetlenia słoik obok ścieżki w ogrodzie, przy basenie lub na tarasie.

łapówki jasny kwiaty-in-polietylen-Kadabra-łapówki jasny kwiatyPot jasne kwiaty polietylen Kadabra przez dwudziestym pracowni projektowej

Umieszczony na tarasie, balkonie lub w ogrodzie, z jasnym doniczkach dwudziestym pracowni projektowej, wierzymy w bajki.

przekupić kwiaty up-light-w-polietylenowej-kaprys puli jasne kwiatyGarnek wysoki i jasny kwiat wykonany z polietylenu Caprice dwudziestym pracowni projektowej

Na romantyczne letnie wieczory przy basenie ogrodu (jeśli masz szansę cieszyć!) Wskazane jest, aby zainstalować jeden lub więcej garnki jasne kwiaty, które będą rozjaśnić swój gładki basen. Pozostaniesz Agape gości w tym nowoczesnym i innowacyjnym obiektu.

łapówki kwiaty up-light-w-polietylen-kaprys-łapówki jasny kwiatyGarnek wysoki i jasny kwiat wykonany z polietylenu Caprice dwudziestym pracowni projektowej

Dla tych, którzy chcą zainstalować świetlną doniczka, która nie zajmuje zbyt wiele miejsca, ale ma wystarczającą pojemność, aby postawić piękną roślinę w środku, zalecamy ten wielki garnek światło o nazwie Memory:

Wielki doniczki: specjalny wybór z ponad 50 modeliDuży, jasny garnek zaprojektowany przez Martę Daza Fernandez dla Serralunga 1825

Duży jasny pamięci pula został stworzony przez projektanta z siedzibą w Madrycie, Marta Fernandez Daza do Serralunga 1825. Występuje w dwóch wersjach, światło i brak światła i przypomina pękanie wazonów ceramicznych.

pot-Idee-deco-space ogródDuży, jasny garnek zaprojektowany przez Martę Daza Fernandez dla Serralunga 1825

Babel jest duża donica przypominając miejskiego stylu. Występuje w dwóch rozmiarach i dwóch różnych formach. Idealny do użycia na zewnątrz i trwałe, ogrodnik Babel została wykonana ze stali.

pot-design-babel-LAB23Duża stalowa Plantator przez LAB23 projektowania GIBILLERO

Duży garnek z jasnych kwiatów SIXTY został wykonany z polietylenu. Jego innowacyjny wygląd będzie bardzo dobrze pasować wewnątrz lub na zewnątrz nowoczesnym stylu.

przekupić kwiaty up-light-w-polietylen-sześćdziesiąt łapówki jasny kwiatyJasne kwiaty doniczkowe polietylenowe SIXTY przez dwudziestym Design Studio

Mieć rośliny w domu jest stworzenie raju roślin, ceny i Zen. Czy rozpocząć instalację małej doniczce i będzie kontynuować potem z większych, nawet najmniejszy zielony obecność w atmosferze sprawi, że będziesz bardziej wyrafinowane i relaksujące. W każdym wewnętrzne lub zewnętrzne, które chcą odpocząć, obecność roślin jest najbardziej istotnym elementem jego konstrukcji.

Grand-donica-design-pomysł

Można nawet pozwalają robić różne gatunki roślin współistnieć w tym samym dużym garnku kwiatów. Bardzo często są to sukulenty, które są silnie adaptacyjny do siebie.

Grand-donica-deco-idee

Jaki kolor dla mojego doniczce? Wolimy wyrafinowany styl garnków w kolorze białym, czarnym lub jasnych kolorach. Kochamy te sadzarki z betonu, w magazynie i dostępne online na stronie internetowej firmy Luźna liści: Wielkie łapówki kwiaty-wnętrza-design-minimalistycznebetonowe donice, projektowanie i zdjęcia: Luźna liści

Te słoje są również częścią kolekcji donic betonowych kanadyjski Luźna liść Spółki. Były one malowane ręcznie.

Grand-donica-design-nowoczesny

Duży garnek z kwiatów w pastelowych szary beton? Te garnki są idealne do sadzenia drzewek lub krzewów. instalowanie na balkon, na tarasie lub w ogrodzie.

Wielkie łapówki kwiaty-balkon-pra-jar-deco

ogrodników miejskich mogą teraz cieszyć się zielona przestrzeń i oczyszczające dzięki szerokiej gamy roślin doniczkowych, sukulentów i roślin adaptacyjnych. Latem i wiosną można dostać je na tarasie. Jesienią i zimą, są wykonane wejść do środka. Oczywiście istnieją gatunki roślin, które można bez obawy pozostają poza przez cały rok. Kształcić się również w sprawie warunków i zdrowia roślin zanim wybierzesz model z nasion. Każda roślina ma swoje osobiste wymagania, które muszą być spełnione, aby utrzymać zdrowe.

gar-dekompresyjnego zewnątrz do Idee

Co elegancki plantator i wygodne! Łączenie materiałów wysokiej jakości i elegancki, minimalistyczny ten plantator jest idealny do integracji we wszystkich stylach:

Smith-corian-design-a-TurečekSadzarka stylu minimalistycznym zaprojektowany przez A. DuPont Corian Terecek

Obiekty z efektem 3D stały się modne ostatnio. Stół, krzesło, przedmioty dekoracyjne i doniczki: efekt 3D jest poszukiwany nie tylko ze względu na atrakcyjne estetyki, ale także ze względu na zaniżone wygląd. Dzięki efektu 3D, wydaje się, że dany obiekt zajmuje mniej miejsca wizualnie. W tych dużych donicach kwiatów szarości:

Projekt pot de fleur-decoDuże donice ceramiczne szare kwiaty z efektem 3D

Geometria atakuje nasze spacji aby uczynić je bardziej funkcjonalny, nowoczesny i dynamiczny. Przez ponad dekadę graficzne wzory i kształty geometryczne są popularne i poszukiwane w projektowaniu wnętrz i współczesnej zewnątrz. Oba modele sadzarki pokazano poniżej, doskonale ilustrują ten trend. Widzimy plantator, który odgrywa rolę w tabeli raz kolejny brązowy Corten stali, a wygląd z efektem 3D.

Duża pula-kwiat-ogród-decoDoniczki współczesne spojrzenie stal Corten

Kochamy projekt tej puli białego i jej małych stóp:pot-interior-design-pomysł

Wysoki garnek, kwadratowe, wykonane ze stali nierdzewnej oraz z automatycznym nawadnianiem? I tak, istnieje wiele modeli. Dzięki różnorodności form i materiałów, ich konstrukcja jest bardzo łatwe do zintegrowania wszystkich stylach:

puli wysokiej Carree-stali nierdzewnej rozpyłowo automatycznetop i prostokątne garnek ze stali nierdzewnej z automatycznym podlewaniem, hobby Kwiat

Na stronie archiproducts, można znaleźć wiele garnka z automatycznym nawadnianiem stylach. Jeśli często są nieobecne lub pominięcia regularnie podlewać rośliny, instalowanie garnek z podlewania automatycznego rozwiązania tego problemu i dbać o swoje rośliny siebie! Większość automatycznych pot modele zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Widzimy je również zintegrować z zewnętrznym lub nowoczesnym wnętrzu, przemysłowych lub futurystyczny. puli wysokiej prostokątny en stali nierdzewnej z odwadniania automatycznetop i prostokątne garnek ze stali nierdzewnej z automatycznym podlewaniem, hobby Kwiat

Garnek ze stali nierdzewnej z podlewania automatycznego Hobby Kwiat jest dostępny na archiproducts strona w prostokątne, kwadratowe, okrągłe, wysokiego i niskiego. Okaże się ubrany w stali matowej, skóry i drewna. To jest dla wszystkich gustów i stylów!

pot-round-in-skóra-z-podlewania automatycznego rundę skóra-potDuży okrągły skórzany z puli podlewania automatycznego Hobby Kwiat

Firma Hobby Flower oferuje również wersję z puli podlewania automatycznego NATURA ubrany drewna:

puli wysokiej dąb-z automatycznego nawadniania puli tęczowy wysokidąb pomysł top z puli podlewania automatycznego NATURA przez Hobby Kwiat

Drewniana sadzarka? Wspaniały stworzyć naturalne środowisko w przestrzeni zewnętrznej. Korzystne jest drewno iglaste posiadające pewien naturalny wygląd mrozoodporność. Stal jest postrzegana bardzo elegancki, ale zimno i nienaturalny wygląd. Instalowanie doniczka stalowej w przestrzeni stylu przemysłowych, na przykład. Co do drewna, był również bardzo stylowe i bardzo ciepły i naturalny wygląd. Modele garnki kwiaty drewniane wykonane łatwo zintegrować wszystkie style projektowe.pot-Wood-Design-ideas-pra-pot kwiaty

Kochamy ten model cementu doniczce lekko ubrana w drewnianych kostek. Jego forma jest pełna ruchu. To wciąż wydaje się dynamiczny obiekt. puli drewnianą ColombaiaUnikalna konstrukcja drewniana puli Colombaia dąb Apulia przez Design

Konstrukcja ta doniczka raczej należy do kategorii „średniej doniczce i mały.” Został on dodany w naszym wyborem, ponieważ estetyka nie może nas opuścić obojętny ... Został on zaprojektowany z drewna dębowego Apulii, twórca i założyciel pracowni Apulia projektu.

puli drewna konstrukcja-ColombaiaDoniczka drewniana, projektowanie Colombaia

Pot-en-aluminium-zielone światłoDoniczka konstrukcja aluminiowa i źródło: Zielone światło

Wnętrze puli współczesnychPiękna kompozycja doniczek, projekt: Luźna liści

Rośliny dostarczają światło. Czy wiesz, jaki kolor top w tym sezonie? To Pantone kolor zieleni: w 2017 roku, nadszedł czas, aby przejść na zielono. Rzeczywiście, zielona natury jest odpowiedzialny za światło, ponieważ zawiera ona żółty.

roślin doniczkowych pomysł-zielono-deco

Dokonywanie pulę samodzielne jest zaskakująco łatwe. Nie ma potrzeby, aby mieć żadnych narzędzi dostępnych zapasów. Każdy rodzaj materiału może być stosowany do wytworzenia niestandardowego pulę drewno, plastik, metal, karton i inne.puli wzór drewna projektowania-współczesnych

Przekształcanie starych skrzyń i starych palet drewnianych w dużej pierwotnej puli, to jest możliwe! Pomysł DIY ekonomiczny, praktyczny i rustykalny wygląd chłodny rocznik ...

duży pot de fleur-co-to-sam

Jest bardzo łatwy w produkcji drewniane doniczki dla roślin, na zdjęciu poniżej. Możliwe jest również ustawienie różnych poziomów tworząc piękną kompozycję wizualną.puli drewna roślin tłuszczowych

Czy kiedykolwiek słyszałeś o technice tworzenia frędzla? W poprzednim artykule, odsłonięto jego piękno prezentując Państwu wybór doniczkowe kwiaty wiszące pomysłów frędzla stylu. To jest świetny pomysł, aby wystawiać doniczki jednocześnie optymalizując przestrzeń w swojej przestrzeni życiowej. Macramé to starożytna technika budynku, który bierze swój początek ze Wschodu. Słowo frędzla pochodzi od arabskiego słowa „migramah” (prążków) i / lub od tureckiego słowa „makrama”, co oznacza „chusteczkę”. Macrame doniczkowe zawiesinie wolnedoniczki de fleur deco pomysł przestrzeń pot-Design-archiproductsDuży garnek z kwiatów w stylu miejskim, dostępny na stronie internetowej archiproducts

łapówka kwiat-design-pomysł łapówka kwiat-design-b-czcionki Pot-deco salon-pra-pot kwiaty deco garden pot-pra-kwiaty doniczkowe

Kamień i drewno, drewno i kamień: dwa podstawowe naturalne materiały, których małżeństwo jest nieuniknione. Poniżej widzimy trzy duże donice, które łączą konkretne i bardzo harmonijny i elegancki drewna. Widzimy je prawidłowo zainstalowany w strefie zewnętrznej lub wewnętrznej inspiracji współczesnej lekko przemysłowej i minimalistycznym. Został on zaprojektowany przez młodego projektanta Laurie Wiid van Heerden z siedzibą w Cape Town, Republika Południowej Afryki. Studio projektowe Wiidcrée jest tworzenie produktów i przedmiotów, które mogą być postrzegane jako styku sztuki i designu, gdzie materiały są przekształcane w produktach codziennego użytku, użyteczne i trwałe.
pot-deco-drewno-wnętrze-pomysłBardzo duży plantator z drewna i betonu, zaprojektowany przez twórcę Laurie Wiid van Heerden dla IndigenUs

Lyon betonu puli z betonu-dekompresjiDuża betonowa donica przez Lyon betonu

Jak już zauważyliśmy, doniczki i donice są głównie w neutralnych kolorach. Szary, biały, czarny, drewno, skóra lub stali: Ważną rzeczą jest, aby skupić się na roślinie, pojemnik pomogą podkreślić swoje naturalne walory estetyczne.

ogród duży garnek deco zewnątrz

Te szare donice są proste i elegancki wygląd. Są łatwe do zintegrowania w swoim ogrodzie, na tarasie lub balkonie, niezależnie od stylu projektowania.ogród duży garnek deco idee

ceramiczne doniczki są bardzo ładne. Lepiej patrz zainstalować wewnątrz ponieważ ceramiczna jest krucha i dość ciężki. Jak wiecie, jesienią i zimą, udało nam się dostać do wnętrza rośliny. Jeśli instalujesz duży garnek ceramiczny w ogrodzie lub na patio, to trudno się poruszać samodzielnie. Lekkie materiały mają jeszcze jedną zaletę: są mniej kruche, a zatem bardziej odporne.

garnki-idee-design-współczesna

Ten duży kamienny garnek dobrze łączy się z naturalnym otoczeniu. trudno będzie się poruszać w przeciwnych. Jest zatem bardziej odpowiednie dla roślin, które nie będą musiały wejść do środka. Ten rodzaj donicy jest zwykle stale zainstalowane w ogrodzie.

pra-idea-pot przestrzeń kwiat deco

Te duże wysokie donice też były wykonane z kamienia naturalnego. Po zainstalowaniu w swoim ogrodzie, to będzie trudne, aby je przenieść! Są na bardzo lekkim i naturalnym pięknem można zintegrować ze wszystkimi zewnętrznych stylach. garnku-kwiaty-Idee-deco wnętrze

Co plantator, sadzarka, doniczka lub garnek wybrać zależy od Twoich preferencji, dostępna przestrzeń i styl, a także od wymagań roślin charakter i. To jest rzeczywiście najważniejszym kryterium przy wyborze donica. Wybierz zimne piękno stali, czystość naturalnego kamienia lub drewna ciepła - to jest dla ciebie, aby zdecydować, co jest najlepsze dla zdrowia roślin oraz wystrój miejsca na zewnątrz! pra-deco-donica-idee

Duża doniczka dla pięknych roślinDuża pula fleur-de-deco pomysł

Duża doniczka dla pięknych roślin pot-wnętrza-dekoracja-konstrukcyjne-pomysłyLike this post? Please share to your friends: